Vyhledej
Novinky emailem
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Co se děje > společenské akce

Velké video z módní přehlídky 70+ ve Dvoře Králové

Redakce / 16.07.2021, Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Na zahradě Domu s pečovatelskou službou v Sadové ve Dvoře Králové se uskutečnila jedinečná akce pro obyvatele a zaměstnance obou královédvorských domů s pečovatelskou službou. Z přehlídky máme kromě krásných fotek i velké video - podívejte, se, jak to všem slušelo!

FOTOGALERIE - Podívejte se na velké video z módní přehlídky 70plus

V rámci volnočasových aktivit tuto akci iniciovala Klára Šrámková z PS Dvůr Králové nad Labem a byla překvapena nejen zájmem ze strany účastníků - modelů, ale také sponzorů a dalších dlouhodobých partnerů městské příspěvkové organizace. Choreografii módní přehlídky si vzala na starosta paní Cermanová z Agiss Praktik móda, která také poskytla pro přehlídku módní kousky ze svého ateliéru.

Někdo se tak stal modelkou až v 85 letech - a rozhodně si to všichni užívali! O každé modelce či modelovi řekla moderátorka pár zajímavostí, po módní přehlídce pokračoval tento výjimečný den další zábavou. 


foto: Jindřich Hauke
video: ZvičinaTV


Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1155x
 
Hodnocení článku:
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Kalendář akcí