Vyhledej
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Doprava > aktuálně

Železniční přejezd nad Bílou Třemešnou je uzavřen. Do 29. září vede objížďka přes Lipnici.

Redakce / 23.09.2017, Bílá Třemešná
Uzavřena je od 21. do 28. září 2017 část silnice č. II/325 v úseku železničního přejezdu P 5326 nad Bílou Třemešnou, a to z důvodu rekonstrukce železničního přejezdu.
 

Obousměrná objízdná trasa pro veškerou dopravu

U příjezd od Miletína po silnici č. II/300 se neodbočuje na křižovatce se silnicí č. II/325 na Bílou Třemešnou, ale pokračuje se dále po silnici č. II/300 ve směru Dvůr Králové nad Labem přes Lipnici u Dvora Králové n/L a dále ulicemi Smetanova. U křižovatky Smetanova - 5. Května se odbočí směrem do centra a jede ulicí 28. října až na okružní křižovatku na nám. Denisovo (se lvem a supy). Zde se odbočí a pokračuje po nábř. Beneše a dále ulicí Štefanikova přes Nové Lesy do Bílé Třemešné. 

U příjezdu od Doubravice ke křížení silnice č. II/325 a č. II/300 se odbočí na Dvůr - na silnici II/300 a postupuje se dle výše popsaného.

Autobusová doprava - zastávky

Z důvodu uzavřeného úseku silnice č. II/325 zůstane částečně bez obsluhy zastávka Třebihošť, Horní Dehtov pro linku IREDO 415 (690520/1) Dvůr Králové n. L.,-Třebihošť-Bílá Třemešná-Dvůr Králové n. L. a je vydán výlukový jízdní řád. Náhradní zastávkou je Třebihošť, Dolní Dehtov. 

Výlukový jízdní řád - železnice

S opravou železničního přejezdu souvisí také výluka na železnici. Více o tomto dopravním omezení čtěte zde.

Objízdná trasa - uzavřený přejezd nad Bílou Třemešnou do 29. září 2017


Kateřina Sekyrková

Zdroj: úřední deska MěÚ

 

Související články
Dopravní nehoda na železničním přejezdu v Bílé Třemešné

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 858x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět