Vyhledej
Novinky emailem
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Služby občanům > Sociální služby

Gentleman Club v Domu s pečovatelskou službou ve Dvoře Králové

Redakce / 5.04.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
V domě s pečovatelskou službou ve Strži vzniknul začátkem roku 2022 Gentleman Club, který je, jak název napovídá, určen především pro pány žijící v tomto domě.

FOTOGALERIE - Gentleman Club v DPS


Vznikem nové aktivity jsme reagovali na rostoucí počet nájemců z řad mužů a chtěli jsme jim nabídnout prostor, ve kterém se budou cítit dobře. Zde si pánové mohou popovídat o sportu, o ženách, o dalších tématech, které je zajímá a v klidu si zde, jako praví gentlemani, mohou vypít bourbon. K dokonalosti chybí jenom ten doutníček.

První GENTLEMAN CLUB navštívil i psí kamarád – německý ovčák. Součástí této akce byla i přednáška o výcviku služebních psů, promítání videa z policejních akcí při zadržování osob služebním psem, a zároveň si prakticky vyzkoušeli některé výcvikové metody. Bylo vidět, že pes pány zaujal a určitě se neviděli naposledy.

Nyní je Gentleman Club v plném provozu a pravidelně jej každý týden navštěvuje šest pánů, prakticky všichni, kteří v DPS bydlí. 
 
Další oblíbenou aktivitou je bubnování na míče za doprovodu rockové hudby. Nejoblíbenější aktivitou však zůstává i nadále hraní vědomostních her.

A co nás nyní čeká? 

Chystáme se na malý výlet, a to na fotbal divizního klubu Dvůr Králové nad Labem a budeme, u piva a klobásy, hlasitě fandit.

Klára Šrámková
aktivizační pracovnice Pečovatelské služby Města Dvůr Králové nad Labem

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 368x
 
Hodnocení článku:
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Kalendář akcí