Vyhledej
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Služby občanům > Sociální služby

Gentleman Club v Domu s pečovatelskou službou ve Dvoře Králové

Redakce / 5.04.2022, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
V domě s pečovatelskou službou ve Strži vzniknul začátkem roku 2022 Gentleman Club, který je, jak název napovídá, určen především pro pány žijící v tomto domě.

FOTOGALERIE - Gentleman Club v DPS


Vznikem nové aktivity jsme reagovali na rostoucí počet nájemců z řad mužů a chtěli jsme jim nabídnout prostor, ve kterém se budou cítit dobře. Zde si pánové mohou popovídat o sportu, o ženách, o dalších tématech, které je zajímá a v klidu si zde, jako praví gentlemani, mohou vypít bourbon. K dokonalosti chybí jenom ten doutníček.

První GENTLEMAN CLUB navštívil i psí kamarád – německý ovčák. Součástí této akce byla i přednáška o výcviku služebních psů, promítání videa z policejních akcí při zadržování osob služebním psem, a zároveň si prakticky vyzkoušeli některé výcvikové metody. Bylo vidět, že pes pány zaujal a určitě se neviděli naposledy.

Nyní je Gentleman Club v plném provozu a pravidelně jej každý týden navštěvuje šest pánů, prakticky všichni, kteří v DPS bydlí. 
 
Další oblíbenou aktivitou je bubnování na míče za doprovodu rockové hudby. Nejoblíbenější aktivitou však zůstává i nadále hraní vědomostních her.

A co nás nyní čeká? 

Chystáme se na malý výlet, a to na fotbal divizního klubu Dvůr Králové nad Labem a budeme, u piva a klobásy, hlasitě fandit.

Klára Šrámková
aktivizační pracovnice Pečovatelské služby Města Dvůr Králové nad Labem

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 377x
 
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
Kalendář akcí