Vyhledej
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Služby občanům > Sociální služby

Parket na 2. Plese seniorů ve Dvoře Králové nad Labem byl určen všem ročníkům

Redakce, / 2.05.2024, Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem a město Dvůr Králové nad Labem uspořádaly ve čtvrtek 25. dubna 2024 od 16 hodin v Hankově domě již 2. Ples seniorů.

FOTOGALERIE - 2. Ples seniorů ve Dvoře Králové nad Labem se opět vydařil


Hlavní myšlenkou této akce bylo uspořádat krásnou společenskou a důstojnou událost zejména pro ty, kteří již mají omezené možnosti se setkávat, a vytvořit prostor nejenom pro seniory samotné, ale i pro rodinná a přátelská setkání, což se podařilo. 

Ples seniorů patří mezi důležité projekty v našem městě, které pomáhají bořit mýty a předsudky se stárnutím spojené. Snahou organizátorů bylo ukázat, že věk je často jenom číslo a že lidé v seniorském věku žijí nadále plnohodnotné životy, což účastníci plesu potvrdili. Lidé se dožívají stále vyššího věku, proto je důležité nejenom přidávat léta životu, ale zejména život těmto létům. A jedním ze způsobů jsou právě takovéto aktivity. 

Po slavnostním otevření plesu starostou města Janem Jarolímem a ředitelkou pečovatelské služby Marcelou Hauke vystoupily obyvatelky domů s pečovatelskou službou s nacvičeným tancem s hedvábnými vějíři a sklidily bouřlivý a zasloužený potlesk. Vždyť nejstarší účastnici bylo 93 let

O zábavu se postarala kapela Bumble Bee Band, která zvedla účastníky ze židlí od první písničky a lidem se nechtělo domů ani po pěti hodinách tancování a úžasné atmosféry. K té báječné atmosféře přispěly rovněž Lucie Macková a Adéla Kloudová svým netradičním tanečním vystoupením se světelnými biči a ukázkou Pole dance, u které se přihlížejícím tajil dech.
Odpolednem a večerem provázela skvělá Miroslava Kameníková.

 

Děkuji kolegům a kolegyním naší organizace pod vedením aktivizační pracovnice Kláry Šrámkové, za jejich nadšení a nasazení při přípravě plesu, děkuji sponzorům a partnerům, bez nichž by ples nemohl vzniknout, děkuji všem, kdo přišli, zúčastnili se a tím ples podpořili.


Hlavní sponzoři a partneři: Česká podnikatelská pojišťovna, a. s., SPŠ a SOŠ Dvůr Králové nad Labem, AGISS-PRAKKTIKMÓDA, s. r. o., DM drogerie markt, s. r. o., Lucie Macková

Marcela Hauke
ředitelka Pečovatelské služby Města Dvůr Králové nad Labem

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 356x
 
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
Kalendář akcí