Vyhledej
Nejčtenější články
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Vzdělávání > základní školy

Hledáme posilu do týmu - ZŠ Křišťál v Jaroměři

Redakce / 5.06.2018, Jaroměř - Jaroměřsko
Základní škola Křišťál v Jaroměři využívá malotřídní systém, podobně jako vesnické školy. Považují v ní za výhodné vzdělávat věkově smíšené skupiny, které se mohou vzájemně přirozeně obohacovat. Právě tato škola hledá dalšího učitele.

FOTOGALERIE - Hledáme posilu do týmu

Výuka probíhá v blocích a učí se podle individuálních vzdělávacích plánů. Cílem je pomoci každému žáku dosáhnout svého osobního maxima, nikoli mu znemožnit další rozvoj. Žáci neznámkují, využívá se slovního hodnocení formativního typu, vede k sebehodnocení. 

Od 1. 9. 2017 funguje ZŠ Křišťál jako základní škola v rejstříku MŠMT a poskytuje plnohodnotné „formální“ vzdělávání, které i přes využívání netradičních a inovativních pedagogických prvků a postupů splňuje veškeré zákonné normy.

Miroslava Paličková


Související články
Jaroměř má soukromou základní školu - ZŠ Křišťál. V regionu je výjimkou
Kurz Respektovat a být respektován v Jičíně (listopad 2018)
Vaše komentáře

Přečteno 803x
 
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
Kalendář akcí