Vyhledej
Novinky emailem
Pečovatelská služba Města Dvůr Králové > Služby občanům > Sociální služby

Hudební festival jen pro mladé? Ani náhodou!

Redakce, / 15.08.2022, Dvůr Králové nad Labem, pecovatelskasluzba.kralovedvorsko.cz
Tak přesně tato věta nás napadla, když jsme dostali pozvání na hudební festival Hajnickej potlach. Pořádající kapela Wind každoročně organizuje country festival v nedaleké Hajnici a jejich pozvání jsme nemohli odmítnout.

FOTOGALERIE - Hudební festival jen pro mladé? Ani náhodou!!!


Parádní počasí, dobrá hudba, výstava auto veteránů a kvalitní občerstvení byly zárukou příjemného odpoledne. Pivo do kelímku, klobása na tácek a střídající kapely na stagy absolvovalo 16 odvážných obyvatel DPS.
„Je to tu úžasné. Nikdy bych nevěřila, že v 90 letech pojedu na festival“, reagovala paní Palasová, obyvatelka DPS Sadová.

Děkujeme starostovi obce Hajnice Petru Červenému a kapele Wind za poskytnuté zázemí na akci.

Klára Šrámková
aktivizační pracovnice

Další články Pečovatelská služba Města Dvůr Králové

Související články
Letošní Hajnickej potlach je věnován spolupořadateli Danielu Dvořákovi, který v roce 2019 po skončení festivalu zahynul s celou rodinou při autonehodě
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 541x
 
Hodnocení článku:
Kontakt


Pečovatelská služba města Dvůr Králové

Elišky Krásnohorské 2962
544 01  Dvůr Králové nad Labem
Tel.: 604 212 697, 499 329 251
E-mail: hauke@psdvurkralove.cz

Odloučená pracoviště:
Sadová 2755, DKnL
Dům Žofie, Bezručova 1006, DKnL
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
24.05.2022 - Koupaliště ve Dvoře Králové se otevře široké veřejnosti 2. června, v Jaroměři 4. června a v Trutnově pravděpodobně 10. června 2022. Vstupné zdražila Jaroměř a Dvůr Králové, Trutnov nechal vstupné na loňské úrovni.
12.04.2022 - Letos mohou mít otevřeno o Velikonočním pondělí i velké obchody (nad 200m²) - až do 31. května platí nouzový stav. Totéž bude platit i pro státní svátek 8. května 2022. Zda budou mít tyto obchody otevřeno, však již záleží jen na samotných majitelích.

Kalendář akcí